تماس با ما پاپ آپ استند نگاره
خبر پاپ آپ استند نگاره
درباره ما پاپ آپ استند نگاره
صفحه اصلی پاپ آپ استند نگاره
پاپ آپ نمایشگاهی استند نگاره

پاپ آپ نمایشگاهی استند نگاره - اخبار و مقالات

پاپ آپ استند نمایشگاهی

پاپ آپ نمایشگاهی یا پاپ آپ چاپی پاپ آپ چاپی یا استند پاپ آپ یک نوع رسانه تبلیغاتی محسوب می شود که در آن آبجکت چاپ شده، پلات لمینت می باشد و در یک قاب آلومینیومی که دارای یک جمع کن است، قرار می گیرد. نصب کردن، جمع آوری، انتقال و نگهداری آسان پاپ آپ موجب اهمیت این نوع رسانه تبلیغاتی شده است.
پاپ آپ به منظور تبلیغ و تجهیز غرفه های نمایشگاهی، اطلاع رسانی در سمینارها و مکان های عمومی کاربرد فراوانی دارد. کاربرد پاپ آپ های چاپی پاپ آپ نمایشگاهی برای کلیه نمایشگاه های بین المللی داخلی و خارجی، سالن های همایش، کنفرانس های خبری، استفاده در تبلیغات سیار کالاها در پارک ها، ایستگاه های مترو، درون فروشگاهای بزرگ و ... مناسب هستند.

مزایای استفاده از پاپ آپ: - قابلیت نصب آسان - زمان نصب کم - وزن سبک - استحکام بالا - سطح وسیع جهت انجام تبلیغات - ایستایی مناسب در غرفه های نمایشگاهی - قابلیت ساخت در ابعاد و اشکال گوناگون - پرتابل بودن
طراحی پاپ آپ پاپ آپ ها به دلیل حجم وسیع و قابلیت استفاده به عنوان دکوراسیون در نمایشگاه ها مستلزم یک طراحی منحصر به فرد هستند. برای طراحی پاپ آپ جذاب نیازمند رعایت برخی نکات هستیم از جمله: دقت در انتخاب رنگهای زیبا و متناسب؛ رنگ پاپ آپ اولین نکته ای است که چشم هر بیننده ای را به خود خیره می کند. بنابراین استفاده از رنگهایی که متناسب با محیط، حوزه فعالیت و نوع محصولات باشند، تاثیر بسزایی در تبلیغات دارد.
شکل ساختاری پاپ آپ ها اغلب به صورت مستطیل می باشد. فرو رفتگی ها و برجستگی ها در اطراف پاپ آپ ها بر زیبایی آن می افزاید. درج آرم و لوگوی محصولات بر روی پاپ آپ، شرکت را برای بینندگان بهتر معرفی می کند. استفاده از تصاویر و متون در طراحی پاپ آپ اهمیت زیادی دارد اما باید توجه داشت که در این کار اغراق نشود. چرا که وجود فضای خالی در پاپ اهمیت زیادی دارد. درج بیش از اندازه مطالب از میزان تاثیرگذاری و جذابیت آن می کاهد.
چنانچه پاپ آپ ها برای نمایشگاهای بین المللی استفاده می شوند، درج پرچم کشورها در قسمتی کوچکی از پاپ آپ به شناسایی غرفه کمک می کند. همچنین در نمایشگاه های بین المللی که در کشورهای خارجی برگزار می شود، متون درج شده باید به زبان رسمی کشور میزبان و زبان رایج دنیا (انگلیسی) ترجمه شود. این امر به شناخته شدن بیشتر شرکت کمک می کند.

انواع پاپ آپ پاپ آپ کرو - پاپ آپ تخت - پاپ آپ مگنتی - پاپ آپ کشویی - پاپ آپ ریلی

ابعاد پاپ آپ پاپ آپ 3*1  - پاپ آپ 3*2 - پاپ آپ 3*3 - پاپ آپ 3*4 - پاپ آپ 3*5

جهت مشاهده تاریخ نمایشگاههای داخلی و خارجی میتوانید به سایت
http://www.iranfair.com
مراجعه فرمایید

 

سازه نمایشگاهی
پاپ آپ نمایشگاهی
استند نمایشگاهی
میز کانتر نمایشگاهی
رول آپ نمایشگاهی
جاکاتالوگ
قاب فنری
تخته شاسی
چاپ
چاپ پلات لمینت
چاپ استیکر
چاپ بک لایت
چاپ دیجیتال
چاپ کاتالوگ و بروشور
چاپ ست اداری
 ساک دستی
غرفه آرایی
طراحي غرفه